Цена 7 000€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри150000
ГоривоДизел
Мотор1.8 75ks
Година2012
БојаБела

Опрема

Ford Transit Connect 1.8 75ks

 • Шифра # 2

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Eлектрика на прозорци
 • Електрика на ретровизори
 • Клима уред
 • Airbag
 • Радио CD
 • Централно заклучување

/

+ Информации за возилото

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Eлектрика на прозорци
 • Електрика на ретровизори
 • Клима уред
 • Airbag
 • Радио CD
 • Централно заклучување
+ Дополнително инфо

/