Цена 6 500€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри172000
ГоривоДизел
Мотор1.8 90ks
Година2012
БојаБела

Опрема

Ford Transit Connect 200K 1.8 TDCI 90ks

 • Шифра # 14

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbag
 • Kлима уред
 • Eлектрика на прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Странична клизачка врата
 • Централно заклучување

/

+ Информации за возилото

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbag
 • Kлима уред
 • Eлектрика на прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Странична клизачка врата
 • Централно заклучување
+ Дополнително инфо

/