Цена 7 500€
со ДДВ
КаросеријаСедан
Поминати километри200000
ГоривоБензин
Мотор4.6 625ks
Година2000
БојаБела

Опрема

Linkoln

  • Шифра # 10079

Опрема

Возилото е купено во Македонија

+ Информации за возилото

Опрема

+ Дополнително инфо

Возилото е купено во Македонија