цена 9 200€
со ддв
КаросеријаХечбек
Поминати километри115000
ГоривоДизел
Мотор1.6 110 ks
Година2015
БојаБела

Опрема

Opel Astra 1.6 Cdti Business 110cv Ss Mt6

  • Шифра # 10069