цена 6 990€
со ддв
КаросеријаТоварно
Поминати километри157000
ГоривоДизел
Мотор1.3 90 ks
Година2013
БојаБела

Опрема

Opel Combo 1.3cdti L1H1

  • Шифра # 10047