цена 8 500€
со ДДВ
КаросеријаТоварно
Поминати километри150000
ГоривоДизел
Мотор1.3 90 ks
Година2015
БојаБела

Опрема

  • ABS

Opel Combo 1.3cdti L1H1

  • Шифра # 10027