цена 6 950€
со ддв
КаросеријаХечбек
Поминати километри128000
ГоривоДизел
Мотор1.3 95 ks
Година2014
БојаЦрна

Опрема

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks Edition

  • Шифра # 10044