цена 9 700€
со ддв
КаросеријаКараван
Поминати километри173000
ГоривоДизел
Мотор2.0 160 ks
Година2012
БојаСина Металик

Опрема

Opel Insignia 2.0cdti Tourer

  • Шифра # 10055