цена 9 700€
со ддв
КаросеријаСедан
Поминати километри144000
ГоривоДизел
Мотор2.0 130 ks
Година2012
БојаЦрна металик

Опрема

Opel Insignia Tourer 2.0 cdti 130 AT

  • Шифра # 10031